Kurs
programowania Web Developer
dla początkujących, Warszawa, 17.02
Reaktor PWN
Zdobądź wiedzę i
praktykę
Kurs programowania Web Developer
Web Developer – to programista, zapewniający kompleksową obsługę stron internetowych odwiedzanych przez miliardy internautów. Web Developer dostarcza wsparcie technologiczne przy projekcie, dysponuje wiedzą w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań przy budowie serwisu oraz zapewnia wsparcie i rozwój funkcjonującego portalu. Narzędzia, którymi posługuje się Web Developer to języki programowania, których zastosowanie funkcjonuje zarówno po stronie Front-endu i Back-endu, dostarczając ostatecznie dedykowane rozwiązanie.
To co dla Ciebie przygotowałem
By poczuć, czy dana technologia programistyczna odpowiada wystarczy zaledwie chwila programowania. Tą chwilą jest zaledwie 8h programowania od podstaw by pokazać, zainteresować i nauczyć Cię czym jest pisanie stron od "0". Tworząc kod samodzielnie, stajesz się niezależny, masz poczucie wartości wytworzonego produktu, posiadasz nieograniczone pole w kwestii jego modyfikacji i rozwoju, a przy tym cały czas się uczysz programować nabywając cenne umiejętności logicznego myślenia oraz biegłości w kodowaniu.

Podczas ośmiogodzinnych warsztatów poprowadzonych przeze mnie stworzysz indywidualną stronę internetową tzw. "About Me". Wykorzystasz do tego celu własne zdjęcia i opisy. Stronę, którą stworzymy razem, wyglądem i funkcjonalnością będzie przypominać tą, na której jesteś obecnie. Dlatego też została ona po to stworzona, byś mógł zobaczyć na żywo co jesteś w stanie stworzyć w trakcie moich warsztatów.

Technologie w których bedziemy pracować to: HTML5, CSS3, jQuery, a jeżeli starczy czasu to wejdziemy w PHP.

Kodujemy całą stronę całkowicie od "0".
Nie wykorzystujemy gotowych szablonów, całą stronę tworzymy razem w pełnym zrozumieniu przez Ciebie.

Data: 17.02.2018, godz. 9:00-17:00
Miejsce: Warszawa, Centrum Biznesowe Ogrodowa 58
Koszt: tylko 99 zł brutto!
Projektowanie i
implementacja
Galeria warsztatów kursu Web Developer
Skontaktuj się
z nami
Reaktor PWN
Reaktor PWN
reaktor@pwn.pl
Tel.: 500 120 159
Tel.: 509 630 760
ul. G. Daimlera 2, 02-460 Warszawa
Chcesz nauczyć się programowania?
Zostaw kontakt do siebie, a oddzwonimy
lub wyślemy szczegółowe informacje.
  • Logo Reaktor
  • Logo PWN

Bład w formularzu

Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2 ("Spółka"). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji udostępnianych przez Spółkę produktów lub usług oraz marketingu towarów i usług własnych Spółki (w formie tradycyjnej), a w przypadku wyrażenia odrębnych zgód – w celach objętych oświadczeniem. Spółka informuje, że każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.